Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poszukiwania zaginionych braci. Służby wznowiły akcję

0
Podziel się:

Do strażaków dołączyli ratownicy z dodatkową łodzią z sonarem.

Poszukiwania zaginionych braci. Służby wznowiły akcję
(PAP/Przemysław Piątkowski)

Wznowiono poszukiwania drugiego z zaginionych braci z miejscowości Mokobody. Akcja jest prowadzona na rzece Liwiec w miejscowości Kapuściaki na Mazowszu. Ratownicy wykorzystują specjalistyczny sprzęt oraz psy tropiące.

Jak powiedział oficer prasowy siedleckiej policji, podinspektor Jerzy Długosz, do strażaków ze specjalistycznej grupy z Sokołowa Podlaskiego dołączyli ratownicy z Warszawy i Legionowa, którzy dysponują dodatkową łodzią z sonarem.

Ponadto na miejscu pracują policjanci z komendy stołecznej. Są to przewodnicy psów służbowych. Mają ze sobą psa przeszkolonego do odnajdywania zwłok.

Ciało starszego z braci odnaleziono w piątek. Poszukiwania są prowadzone w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, w lodowatej wodzie, przy silnie wiejącym wietrze.
Płetwonurkowie pracują w niewielkiej odległości od kładki, przy której znaleziono ciało starszego z braci. Jest tam mnóstwo konarów i korzeni drzew, a w niektórych miejscach woda ma głębokość trzech metrów.

Czytaj więcej w Money.pl
Strażacy sprawdzają jezioro. Szukają 12-latka Akcję wznowiono w pobliżu kładki w miejscowości Kapuściaki - w miejscu, gdzie wczoraj odnaleziono ciało starszego z braci.
Przełom w sprawie zaginionych braci Ratownicy przeszukujący rzekę Liwiec natrafili na ciało jednego z nastolatków, którzy zaginęli w Mokobodach niedaleko Siedlec..
Co z zaginionymi braćmi? Nowe doniesienia Bardzo szczegółowo jest w tej chwili sprawdzana informacja czy chłopcy nie wyjechali do...
wiadomości
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)