Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Klub PO szczuplejszy. Kolejny kłopot Tuska

0
Podziel się:

Poza Andrzejem Smirnowem w głosowaniu nie wzięła też udziału posłanka Ewa Kołodziej.

Klub PO szczuplejszy. Kolejny kłopot Tuska
(Maj/Reporter)

Andrzej Smirnow zrezygnował z zasiadania w klubie PO. Wcześniej padł wniosek o wyrzucenie go, bo nie wziął udziału w głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska. Poinformowała o tym dziennikarzy wiceszfowa klubu Izabela Mrzygłocka.

Poza Andrzejem Smirnowem w głosowaniu nie wzięła też udziału posłanka Ewa Kołodziej. Przewodnicząca Mrzygłocka powiedziała, że jej nieobecność jest usprawiedliwiona.

Smirnow w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową zaznaczył, że świadomie nie wziął udziału we wczorajszym głosowaniu.

Czytaj więcej w Money.pl
Nowy wniosek o wotum nieufności dla rządu - _ Będzie drugą szansą dla posłów, aby odcięli się od niewyjaśnionych spraw _ - mówią politycy PiS.
On będzie premierem PiS? Zabrał głos - _ To jest instrument, który ma pobudzać debatę _ - powiedział prof. Gliński, komentując zapowiedź wniosku o wotum nieufności wobec rządu.
Sukces taktyczny Tuska i odwetowe uderzenie opozycji Premier, którego poparli nawet niezrzeszeni walczy o stanowiska w Brukseli. Tymczasem PiS nie składa broni.
"To kabaret" - mówi Palikot. SLD chce wyjaśnień Według niej premier podjął bardzo dobrą i odważną decyzję, zwracając się do posłów o wotum zaufania.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)