Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
26.03.2012 05:11

Korzystanie ze świadczeń opieki zdrowotnej mimo braku ubezpieczenia

Pytanie: Kto może korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej mimo braku ubezpieczenia?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kto może korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej mimo braku ubezpieczenia?

Odpowiedź: Zgodnie z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych:Art.2.1. Do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych...

Tagi: porady, prawo, ubezpieczenia zdrowotne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz