Notowania

Przejdź na
porady
02.05.2012 05:11

Zmiany w umowie o zamówienia publiczne

Pytanie: Jakie zmiany są dopuszczalne w umowie o zamówienie publiczne?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakie zmiany są dopuszczalne w umowie o zamówienie publiczne?

Odpowiedź: Z art. 144 pzp wynika, że zakazuje się istotnych zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy,...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz