Notowania

porady
08.12.2008 00:00

Zmiana projektu w stosunku do umowy

Pytanie: Zamawiający ogłosił przetarg nieograniczony przed dniem 24.10.2008 r. Zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 16, do SIWZ został zamieszczony projekt umowy. Rozstrzygnięcie postępowania nastąpiło w dniu...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zamawiający ogłosił przetarg nieograniczony przed dniem 24.10.2008 r. Zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 16, do SIWZ został zamieszczony projekt umowy. Rozstrzygnięcie postępowania nastąpiło w dniu 01.12.2008 r. Czy Zamawiający może wprowadzić zmiany do projektu umowy, który załączył do SIWZ - po rozstrzygnięciu postępowania? Czy przed podpisaniem umowy można zmodyfikować jej projekt (za zgodą obu stron) i podpisać umowę już w zmienionej wersji?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 38 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, w uzasadnionych przypadkach zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz