Notowania

porady
29.03.2012 05:11

Zamówienia publiczne - liczy się skończona usługa

Pytanie: Zamawiający w świetle PZP żąda od wykonawcy wykazania się zgodnie z SIWZ wykonaniem dwóch usług na 1mln zł. brutto. Wykonawca w chwili obecnej wykonuje dwie usługi na ponad 1 mln zł brutto u...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zamawiający w świetle PZP żąda od wykonawcy wykazania się zgodnie z SIWZ wykonaniem dwóch usług na 1mln zł. brutto. Wykonawca w chwili obecnej wykonuje dwie usługi na ponad 1 mln zł brutto u innego zamawiającego. Czy Zamawiający uzna świadczenie jakie Wykonawca wykonuje w chwili obecnej dla innego zamawiającego jeżeli ten potwierdzi, że do chwili obecnej jest ono wykonywane należycie?

Odpowiedź: Stosownie do postanowień art. 7 p.z.p. zamawiający ma obowiązek przygotowania i prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w sposób zapewniający...

Tagi: porady, prawo zamówień publicznych, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz