Notowania

Przejdź na
prawo spółek
08.06.2009 00:00

Zgłoszenie zmian w KRS

Pytanie: W spółce z o. o. zmienił się jedyny wspólnik i prezes. Czy do zgłoszenia tych zmian do KRS konieczne jest dołączenie jednolitego tekstu umowy spółki (aktu założycielskiego)?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W spółce z o. o. zmienił się jedyny wspólnik i prezes. Czy do zgłoszenia tych zmian do KRS konieczne jest dołączenie jednolitego tekstu umowy spółki (aktu założycielskiego)?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 9 ust. 4 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym: Do wniosku o wpis podmiotu do Rejestru, wniosku dotyczącego zmiany umowy lub statutu podmiotu wpisanego...

Tagi: prawo spółek, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz