Notowania

prawo spółek
26.11.2008 00:00

Komisja rewizyjna w stowarzyszeniu

Pytanie: Jeden z członków komisji rewizyjnej został wybrany na wiceprezesa stowarzyszenia. Czy zmiany w komisji rewizyjnej wymagają odrębnej uchwały? Czy trzeba wypełnić jakiś formularz KRS?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jeden z członków komisji rewizyjnej został wybrany na wiceprezesa stowarzyszenia. Czy zmiany w komisji rewizyjnej wymagają odrębnej uchwały? Czy trzeba wypełnić jakiś formularz KRS?

Odpowiedź: Organ kontrolny (np. komisja rewizyjna), jest obok zarządu jednym z obligatoryjnych organów stowarzyszenia (art.11 ust. 3 ustawy prawo o stowarzyszeniach). Niemniej...

Tagi: prawo spółek, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz