Notowania

Przejdź na
porady
29.02.2012 00:00

Swobodne dysponowanie majątkiem dziecka przez jego rodziców

Pytanie: Czy rodzice mogą swobodnie dysponować dochodem uzyskanym z majątku ich małoletniego dziecka?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy rodzice mogą swobodnie dysponować dochodem uzyskanym z majątku ich małoletniego dziecka?

Odpowiedź: Wskazać należy na art. 103 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, który stanowi: Art. 103. Czysty dochód z majątku dziecka powinien być przede wszystkim obracany...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz