Notowania

Przejdź na
porady
26.06.2011 00:00

Otrzymywanie przez dziecko świadczeń z funduszu alimentacyjnego

Pytanie: Do jakiego czasu dziecko może otrzymywać świadczenia z funduszu alimentacyjnego, przyznane mu na podstawie ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Do jakiego czasu dziecko może otrzymywać świadczenia z funduszu alimentacyjnego, przyznane mu na podstawie ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów?

Odpowiedź: Świadczenie przysługuje na (art. 3 ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów): - dziecko do ukończenia przez nie 18 lat, - dziecko starsze do ukończenia...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz