Notowania

porady
04.09.2011 00:00

Możliwość orzeczenia rozwodu pomiędzy małżonkami

Pytanie: W jakiej sytuacji możliwe jest orzeczenie rozwodu pomiędzy małżonkami, na podstawie przepisów Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakiej sytuacji możliwe jest orzeczenie rozwodu pomiędzy małżonkami, na podstawie przepisów Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego?

Odpowiedź: Instytucja rozwodu uregulowana została w art. 56 kro. Artykuł ten stanowi: § 1. Jeżeli między małżonkami nastąpił zupełny i trwały rozkład...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz