Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
08.09.2011 00:00

Korzystanie przez małżonka z mieszkania współmałżonka

Pytanie: Czy małżonek rozwiedziony ma prawo korzystać z mieszkania, które przysługuje współmałżonkowi?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy małżonek rozwiedziony ma prawo korzystać z mieszkania, które przysługuje współmałżonkowi?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 28 z ind. 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jeżeli prawo do mieszkania przysługuje jednemu małżonkowi, drugi małżonek jest uprawniony...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz