Notowania

porady
05.03.2012 00:00

Domniemanie, że narodzone dziecko pochodzi od męża matki

Pytanie: Kiedy należy domniemywać, że narodzone dziecko pochodzi od męża matki?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kiedy należy domniemywać, że narodzone dziecko pochodzi od męża matki?

Odpowiedź: Należy wskazać, iż zgodnie z art. 62 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jeżeli dziecko urodziło się w czasie trwania małżeństwa albo przed upływem...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz