Notowania

porady
24.12.2011 05:11

Domniemanie ojcostwa dziecka pozamałżeńskiego

Pytanie: Czy w przypadku, gdy rodzice dziecka nie byli małżonkami zachodzi jakiekolwiek domniemanie na rzecz ojcostwa partnera kobiety?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy w przypadku, gdy rodzice dziecka nie byli małżonkami zachodzi jakiekolwiek domniemanie na rzecz ojcostwa partnera kobiety?

Odpowiedź: Art.85.§1. Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego Domniemywa się, że ojcem dziecka jest ten, kto obcował z matką dziecka nie dawniej niż w trzechsetnym, a...

Tagi: porady, prawo rodzinne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz