Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
09.05.2007 00:00

Umowa zlecenie a szkolenie wstępne i okresowe

Pytanie: Chciałbym zatrudnić osobę na umowę zlecenie, która wykonywałaby prace administracyjne typu odbieranie - wykonywania telefonów w siedzibie firmy. Czy muszę ją przeszkolić w zakresie szkolenia...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Chciałbym zatrudnić osobę na umowę zlecenie, która wykonywałaby prace administracyjne typu odbieranie - wykonywania telefonów w siedzibie firmy. Czy muszę ją przeszkolić w zakresie szkolenia BHP wstępnego i stanowiskowego?

Odpowiedź: W świetle art. 304 kodeksu pracy pracodawca jest obowiązany zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy osobom fizycznym wykonującym pracę na innej podstawie...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz