Notowania

porady
15.03.2009 00:00

umowa na czas nieokreślony

Pytanie: Pracodawca zawarł z pracownikiem umowę na zastępstwo od 12.02.2008 r., a następnie zawarł umowę na czas określony od 17.04.2008 r. do 16.03.2009 r. Od 17. 03 2009 r. strony chcą zawrzeć...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pracodawca zawarł z pracownikiem umowę na zastępstwo od 12.02.2008 r., a następnie zawarł umowę na czas określony od 17.04.2008 r. do 16.03.2009 r. Od 17. 03 2009 r. strony chcą zawrzeć kolejną umowę. Czy kolejna umowa będzie umową na czas określony czy też umową na czas nieokreślony?

Odpowiedź: Art. 25¹ §1 kodeksu pracy, k.p. przewiduje, że zawarcie kolejnej umowy na czas określony jest równoznaczne w skutkach z zawarciem umowy na czas nie...

Tagi: porady, porady prawne, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz