Notowania

porady
03.10.2013 05:12

Umowa lojalnościowa

Pytanie: Pracodawca chce skierować pracownika na szkolenie (w znacznej mierze finansowane ze środków Unii Europejskiej). Pracownik w znaczący sposób podwyższy swoje kwalifikacje. Czy umowa zawarta z...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pracodawca chce skierować pracownika na szkolenie (w znacznej mierze finansowane ze środków Unii Europejskiej). Pracownik w znaczący sposób podwyższy swoje kwalifikacje. Czy umowa zawarta z pracownikiem może przewidywać odszkodowanie z tytułu rozwiązania umowy o pracę przez pracownika? Chodzi o umowę dotyczącą wysłania na szkolenie.

Odpowiedź: Treść umowy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych została uregulowana w sposób ścisły w unormowaniu art. 103 z ind. 1 103 z ind. 6 Kodeksu pracy, dalej...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz