Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trzynastka nauczycielska a emerytura

0
Podziel się

Pytanie: Pracowałam w ZSZ jako nauczycielka. 30 grudnia 2007 r. przeszłam na emeryturę rozwiązując umowę o pracę. W celu kontynuacji nauczania w szkole, zostałam ponownie zatrudniona w ZSZ od 03...

bEhkccPp

Pytanie: Pracowałam w ZSZ jako nauczycielka. 30 grudnia 2007 r. przeszłam na emeryturę rozwiązując umowę o pracę. W celu kontynuacji nauczania w szkole, zostałam ponownie zatrudniona w ZSZ od 03 stycznia 2008 r. do 20 czerwca 2008 r. Wypłacono mi także ekwiwalent za niewykorzystany urlop /11 dni/. Czy należy mi się ,,trzynastka" za 2008 r.?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 2 ustawy o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników sfery budżetowej, w zw. z art. 48 Karty Nauczyciela, pracownik nabywa prawo do wynagrodzenia...

bEhkccPS
porady
porady prawne
prawo pracy
KOMENTARZE
(0)