Notowania

porady
10.08.2011 00:00

Pracodawca a osoba fizyczna zatrudniająca pracownika w związku z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą

Pytanie: Czy pracodawcą w znaczeniu Kodeksu pracy może być osoba fizyczna, która zatrudnia pracownika w związku z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy pracodawcą w znaczeniu Kodeksu pracy może być osoba fizyczna, która zatrudnia pracownika w związku z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą?

Odpowiedź: Pracodawcą w ujęciu art. 3 k.p. może być również osoba fizyczna zatrudniająca pracowników. Bez znaczenia dla posiadania przymiotu...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz