Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
05.09.2007 00:00

Pozwolenie na odbycie podróży służbowej samochodem

Pytanie: Pracodawca wyraził zgodę na odbycie podróży służbowej samochodem prywatnym pracownikowi, który nie posiada prawa jazdy. Pracownik odbędzie podróż służbową wraz z małżonkiem, który poprowadzi...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pracodawca wyraził zgodę na odbycie podróży służbowej samochodem prywatnym pracownikowi, który nie posiada prawa jazdy. Pracownik odbędzie podróż służbową wraz z małżonkiem, który poprowadzi samochód. Czy pracodawca wiedząc o tym, że pracownik nie posiada prawa jazdy, ma prawo wydać pozwolenie na odbycie podróży służbowej samochodem prywatnym tej osobie (pracownikowi)?

Odpowiedź: Zgodnie z § 5 pkt 3 rozporządzenia w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz