Notowania

Przejdź na
porady
13.04.2009 00:00

Opłata pobytu zagranicznej delegacji a diety

Pytanie: Kieruję samorządową instytucją kultury. Planuję wyjazd zagraniczny, w którym wezmą udział pracownicy naszej instytucji. W czasie całego pobytu za granicą strona zapraszająca pokrywa koszty...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kieruję samorządową instytucją kultury. Planuję wyjazd zagraniczny, w którym wezmą udział pracownicy naszej instytucji. W czasie całego pobytu za granicą strona zapraszająca pokrywa koszty hotelu i wyżywienia. Pokrywa także wszystkie koszty podróży. Czy w takim wypadku obowiązkowe jest wypłacanie diet pracownikom?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 775 § 1 kodeksu pracy pracownikowi wykonującemu na polecenie pracodawcy zadanie służbowe poza miejscowością, w ktrej znajduje się siedziba...

Tagi: porady, porady prawne, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz