Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
14.09.2007 00:00

Opiekunka do dziecka a składki na FP i FGŚP

Pytanie: Rodzina zatrudnia opiekunkę do dziecka na umowę o pracę na 1/4 etatu z wynagrodzeniem 300 zł brutto. Czy od wynagrodzenia brutto w wysokości 300 zł należy odprowadzić składki na Fundusz Pracy...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Rodzina zatrudnia opiekunkę do dziecka na umowę o pracę na 1/4 etatu z wynagrodzeniem 300 zł brutto. Czy od wynagrodzenia brutto w wysokości 300 zł należy odprowadzić składki na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 104 ust. 1 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, pracodawca jest zobowiązany opłacać za osobę pozostającą z nim w stosunku...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz