Notowania

porady
12.02.2009 00:00

Nieobecność w pracy a wypłata trzynastki

Pytanie: Czy pracownica-urzędnik samorządowy, która w 2008 r. przez 198 dni była na zwolnieniu chorobowym związanym z ciążą, a potem na urlopie macierzyńskim, ma uprawnienia do otrzymania dodatkowego...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy pracownica-urzędnik samorządowy, która w 2008 r. przez 198 dni była na zwolnieniu chorobowym związanym z ciążą, a potem na urlopie macierzyńskim, ma uprawnienia do otrzymania dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2008r? Jest pracownikiem naszego urzędu gminy od 11 lat.

Odpowiedź: Aby otrzymać dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynastkę), pracownik musi przepracować u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy (art. 2 ust. 2 ustawy o dodatkowym...

Tagi: porady, porady prawne, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz