Notowania

Przejdź na
porady
07.01.2009 00:00

Inspektor ochrony przeciwpożarowej

Pytanie: Jesteśmy mała spółką z o.o., wynajmujemy biuro w małym biurowcu, w którym znajduje się 6 biur. Zatrudniamy obecnie 4 osoby. Czy zgodnie ze zmianą przepisów będziemy musieli po 18 stycznia...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jesteśmy mała spółką z o.o., wynajmujemy biuro w małym biurowcu, w którym znajduje się 6 biur. Zatrudniamy obecnie 4 osoby. Czy zgodnie ze zmianą przepisów będziemy musieli po 18 stycznia zatrudnić inspektora ochrony przeciw pożarowej (ewentualnie wysłać pracownika na szkolenie). Czy należy to do obowiązku właściciela budynku?

Odpowiedź: Zgodnie ze znowelizowanym ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy (Dz.U. 2008 r. Nr 223, poz. 1460) przepisem art. 2091 § 1 kodeksu...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz