Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
31.07.2007 00:00

Ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop

Pytanie: Pani X została zwolniona dyscyplinarnie z dniem 1 sierpnia 2007 roku. Nie miała wykorzystanego urlopu wypoczynkowego. Czy należy pracownicy wypłacić ekwiwalent za niewykorzystany urlop w...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pani X została zwolniona dyscyplinarnie z dniem 1 sierpnia 2007 roku. Nie miała wykorzystanego urlopu wypoczynkowego. Czy należy pracownicy wypłacić ekwiwalent za niewykorzystany urlop w przypadku zwolnienia z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 171 par. 1 Kodeksu pracyw przypadku niewykorzystania przysługującego urlopu w całości lubw części z powodu rozwiązania lub wygaśnięcia stosunku...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz