Notowania

porady
03.12.2011 05:11

Czy w trakcie urlopu wypoczynkowego wykorzystywanego zaraz po urlopie macierzyńskim pracodawca może mnie listownie zwolnic np. z powodu likwidacji stanowiska pracy?

Pytanie: Czy w trakcie urlopu wypoczynkowego wykorzystywanego zaraz po urlopie macierzyńskim pracodawca może mnie listownie zwolnic np. z powodu likwidacji stanowiska pracy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy w trakcie urlopu wypoczynkowego wykorzystywanego zaraz po urlopie macierzyńskim pracodawca może mnie listownie zwolnic np. z powodu likwidacji stanowiska pracy?

Odpowiedź: Dla odpowiedzi na powyższe pytanie rozstrzygająca będzie treść art. 41 k.p., zgodnie z którym pracodawca nie może wypowiedzieć umowy o pracę w czasie urlopu...

Tagi: porady, prawo pracy, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz