Notowania

porady
11.02.2012 00:00

Wypowiedzenie przez twórcę umowy licencyjnej, która została zawarta z licencjobiorcą na czas nieokreślony

Pytanie: Czy możliwe jest wypowiedzenie przez twórcę umowy licencyjnej, która została zawarta z licencjobiorcą na czas nieokreślony?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy możliwe jest wypowiedzenie przez twórcę umowy licencyjnej, która została zawarta z licencjobiorcą na czas nieokreślony?

Odpowiedź: Jeśli chodzi o możliwość wypowiedzenia umowy, stosownie do art. 68 ustawy o prawie autorskim, jeżeli umowa nie stanowi inaczej, a licencji udzielono na czas...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz