Notowania

porady
14.02.2012 00:00

Ustna umowa pożyczki

Pytanie: Czy umowę pożyczki można zawrzeć w formie ustnej?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy umowę pożyczki można zawrzeć w formie ustnej?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 720 § 1 Kodeksu cywilnego przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz