Notowania

porady
04.09.2011 00:00

Termin zawiadomienia sprzedającego o niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową

Pytanie: W jakim terminie, konsument powinien zawiadomić sprzedającego o niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, na podstawie ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakim terminie, konsument powinien zawiadomić sprzedającego o niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, na podstawie ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 9 ustawy o sprzedaży konsumenckiej, konsument traci swoje uprawnienia, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz