Notowania

porady
19.12.2011 00:00

Przedawnienie wierzytelności zabezpieczonej hipotecznie

Pytanie: Czy wierzytelność zabezpieczona hipotecznie może ulec przedawnieniu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy wierzytelność zabezpieczona hipotecznie może ulec przedawnieniu?

Odpowiedź: Trzeba mieć na uwadze następującą okoliczność: zgodnie z art. 77 ustawy o księgach wieczystych i hipotece przedawnienie wierzytelności zabezpieczonej hipoteką...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz