Notowania

porady
14.08.2011 00:00

Pozew o stwierdzenie nieważności umowy pozornej

Pytanie: Czy mogę złożyć pozew o stwierdzenie nieważności umowy, jeśli moja żona w pozornej umowie sprzedała naszą wspólną rzecz ( zakupiony za wspólne pieniądze samochód )? Ile wynosi opłata od...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy mogę złożyć pozew o stwierdzenie nieważności umowy, jeśli moja żona w pozornej umowie sprzedała naszą wspólną rzecz ( zakupiony za wspólne pieniądze samochód )? Ile wynosi opłata od takiego pozwu?

Odpowiedź: Powództwo o stwierdzenie nieważności umowy cywilnoprawnej należy do typu powództw o ustalenie, do których zastosowanie ma art. 189 k.p.c. Przewiduje on, że...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz