Notowania

porady
02.05.2012 05:11

Podwykonawstwo w umowie o roboty budowlane

Pytanie: W jakich przypadkach w umowie o roboty budowlane możliwe jest zatrudnienie podwykonawców?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakich przypadkach w umowie o roboty budowlane możliwe jest zatrudnienie podwykonawców?

Odpowiedź: W ramach umów o roboty budowlane regulowane w art. 647 kc, dopuszczalne jest wykonywanie prac przy pomocy podwykonawców. Do zawarcia przez wykonawcę umowy o...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz