Notowania

porady
31.05.2011 00:00

Badanie stanu psychicznego danej osoby bez jej zgody

Pytanie: Czy stan psychiczny danej osoby można badać tylko za jej zgodą?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy stan psychiczny danej osoby można badać tylko za jej zgodą?

Odpowiedź: W kwestii tej należy zauważyć, że zgodnie z art. 21 ust. 1 Ustawy o ochronie zdrowia psychicznego (Dz.U. 1994.111.535 ze zm.) osoba, której zachowanie wskazuje...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz