Notowania

porady
29.03.2011 00:00

Rozbiór budynku

Pytanie: Czy nadzór budowlany może nakazać rozbiórkę części budynku, który został wybudowany częściowo ( dokładnie 70 cm ) na sąsiedniej działce?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy nadzór budowlany może nakazać rozbiórkę części budynku, który został wybudowany częściowo ( dokładnie 70 cm ) na sąsiedniej działce?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane właściwy organ ma co do zasady obowiązek nakazać w drodze decyzji rozbiórkę obiektu...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz