Notowania

Przejdź na
porady
29.03.2012 05:11

Odszkodowanie za zmianę przeznaczenia nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego

Pytanie: Jakie odszkodowanie przysługuje w razie zmiany przeznaczenia nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakie odszkodowanie przysługuje w razie zmiany przeznaczenia nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego?

Odpowiedź: Kwestię potencjalnego odszkodowania za zmianę przeznaczenia działki reguluje ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym: Art. 36. 1. Jeżeli, w związku...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz