Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek na A2. Autostrada w kierunku Warszawy była zablokowana

0
Podziel się:

Według wstępnych informacji samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób, uderzył najpierw w tył naczepy tira, a następnie wpadł na ekran akustyczny stojący przy drodze.

Wypadek na A2. Autostrada w kierunku Warszawy była zablokowana
(PAP/Grzegorz Michałowski)
bEJbZUtN

Dwie osoby zginęły w wypadku do jakiego doszło rano na autostradzie A2 między Strykowem a Łowiczem. Trasa na tym odcinku w kierunku Warszawy jest jeszcze częściowo zablokowana. Według drogowców utrudnienie w ruchu może potrwać do godz. 15.

Aktualizacja 14:01

Jak poinformował oficer dyżurny straży pożarnej w Łódzkiem, według wstępnych informacji samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób, uderzył najpierw w tył naczepy tira, a następnie wpadł na ekran akustyczny stojący przy drodze.

bEJbZUtP

Dodał, że w wypadku zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

Autostrada w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja wytyczyła objazd. Na węźle Stryków należy zjechać z autostrady A2 na DK14 w kierunku Łowicza, a następnie na węźle Łowicz wjechać ponownie na A2.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmarnowaliśmy 1,5 miliarda złotych i wydamy kolejne setki milionów na walkę z korkami na autostradach Rząd nie zdecyduje się jednak na winiety. Money.pl ujawnia, co czeka polskich kierowców i ile za to zapłacą.
Przekręty przy budowie dróg? NIK alarmuje Resort transportu i GDDKiA za dużo wydawały na budowę ekranów akustycznych.
Ruszyło postępowanie ws. autostrady A2 Ma ono wyjaśnić, czy rekompensaty wypłacone przez państwo polskie spółce Autostrada Wielkopolska (AWSA), operatorowi odcinka autostrady A2, były zgodne z unijnym prawem.
bEJbZUuq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)