Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wyłudzanie kredytów. Kobiecie grozi 8 lat więzienia

0
Podziel się:

Kobieta miała dostęp do pieczątki księgowej i sama wystawiała sobie zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach.

Wyłudzanie kredytów. Kobiecie grozi 8 lat więzienia
(CxOxS/CC/Flickr)

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali kobietę, która fałszowała dokumenty i na tej podstawie wyłudzała kredyty bankowe, których nie zamierzała spłacać. W sumie wyłudziła 300 tys. zł. Usłyszała 11 zarzutów. Teraz grozi jej do ośmiu lat więzienia.

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski zatrzymana to 32-letnia mieszkanka Wałbrzycha, była pracownica jednego z hoteli w Szczawnie Zdroju.

_ Kobieta miała dostęp do pieczątki księgowej i sama wystawiała sobie zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, fałszując je w taki sposób, aby zarobki świadczyły o wysokiej zdolności kredytowej. W ten sposób mogła starać się o duże kwoty kredytów _ - mówił rzecznik. Dodał, że kobieta brała kredyty ale od początku nie zamierzała ich spłacać.

Kobieta usłyszała w tej sprawie aż 11 zarzutów wyłudzenia kredytów w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi jej do ośmiu lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybierają nowe władze. W czterech gminach Na Dolnym Śląsku w: Stoszowicach, Głuszycy, Bielawie i Wałbrzychu trwają referenda gminne. Lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7 do 21. Głosowanie przebiega bez incydentów.
Gdzie po pożyczkę hipoteczną? Porównaj Pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny cel, oprocentowane jest znacznie niżej niż w przypadku pożyczek gotówkowych.
Dostaną 370 miliardów euro. Przez Schetynę Grzegorz Schetyna zapewnił, że w związku z większą ilością pieniędzy, inni nie zostaną poszkodowani.
prawo
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)