Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2014
08.11.2014 17:02

Wybory samorządowe. "Nie dajcie się oszukać"

Tak apelował do Polaków Jarosław Kaczyński podczas konwencji wyborczej w Szczecinie. Prezes PiS krytykował 7 lat rządów Platformy Obywatelskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Marcin Bielecki)

Tak do Polaków apelował Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Szczecinie. Prezes PiS krytykował 7 lat rządów Platformy Obywatelskiej. Zarzucał rządzącej partii cynizm i stworzenie nomenklatury, która nie liczy się z interesem obywateli.

_ - To wszystko co się działo w ciągu 7 lat było wynikiem założeń, które sobie postawiła ta władza _ - mówił Jarosław Kaczyński. Te założenia to - jego zdaniem - chęć rządzenia za wszelką cenę. Ceną mają być koszty, które ponoszą zwykli Polacy za decyzje władz.

Prezes PiS zarzucił też rządzącym przejmowanie majątku narodowego. _ - Z jednej strony bezmyślna prywatyzacja, a z drugiej budowa kapitalizmu poprzez przejmowanie grosza publicznego _ - mówił. Podkreślił, że zjawisko to wiąże się z tolerancją wobec korupcji.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/188/m112316.jpg ) ] (http://www.money.pl/wybory-samorzadowe/) *Sprawdź na kogo możesz głosować w swoim okręgu * Wybory samorządowe w Money.pl. Zobacz nazwiska wszystkich kandydatów na radnych, prezydentów, burmistrzów i wójtów.

Prezes PiS zarzucił też rządzącym manipulowanie opinią publiczną. Tworzenie przez media sztucznej rzeczywistości oraz straszenie PiS-em. Manipulacją nazwał też Jarosław Kaczyński zmianę na stanowisku szefa rządu oraz obietnice premier Ewy Kopacz.

_ - Nie dajmy się nabrać, nie może być tak jak w czasach komunizmu, kiedy ludzie wierzyli, że tym razem będzie dobrze, nie ma żadnej odmowy. Jest system, który służy zdecydowanej mniejszości i za nic ma interesy ogółu _ - mówił.

Zaapelował do kandydatów PiS startujących w wyborach samorządowych aby dołożyli wszelkich starań i zwyciężyli w tych wyborach. Wybory samorządowe odbędą się za tydzień.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybory samorządowe. Tyszkiewicz apeluje o "pełne zaangażowanie" - _ Te wybory są bardzo ważne, bo ich wynik przesądzi o kierunku i tempie rozwoju w następnej perspektywie europejskiej _ - powiedział szef kampanii PO.
Rośnie przewaga PO nad PiS. Zaskakujący sondaż Zobacz, jak na nieco ponad tydzień przed wyborami samorządowymi kształtują się preferencje partyjne Polaków.
Wybory samorządowe. Padnie rekord? Sondaż Do urn zamierza pójść siedmiu na dziesięciu Polaków. Padnie rekord?
Tagi: wybory samorządowe 2014, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz