Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ukraina: NATO ogranicza współpracę z Rosją

0
Podziel się:

Te decyzje są jasnym sygnałem, że działania Rosji nie pozostaną bez konsekwencji - oświadczył Rasmussen.

Ukraina: NATO ogranicza współpracę z Rosją
(PAP/EPA)

O decyzji poinformował sekretarz generalny Sojuszu Anders Fogh Rasmussen (na zdj.). Taka decyzja zapadła po spotkaniu ambasadorów NATO z rosyjskim odpowiednikiem w Brukseli.

Wstrzymane zostały między innymi przygotowania do pierwszej wspólnej operacji na morzu. Zawieszone zostały wszelkie kontakty na poziomie cywilnym i wojskowym przedstawicieli NATO i Rosji.

- _ Te decyzje są jasnym sygnałem, że działania Rosji nie pozostaną bez konsekwencji _ - oświadczył Rasmussen. Szef Sojuszu podkreślił, że NATO pozostawiło sobie jednak otwartą furtkę i zamierza prowadzić polityczne rozmowy z Rosją i zabiegać o rozwiązanie kryzysu na Krymie.

Czytaj więcej w Money.pl
Wysłannik ONZ wyjeżdża z Krymu Do zdarzenia doszło bezpośrednio po rozmowach prowadzonych z władzami Autonomii.
"Wspólnota Zachodu zdaje egzamin" _ Polska, Czechy, jestem przekonany, że dotyczyć to będzie całej Grupy Wyszehradzkiej i mam nadzieję wszystkich państw Unii Europejskiej będziemy mówili jednym głosem w sprawie Ukrainy _ - zapewnia Donald Tusk.
Sytuacja na Ukrainie. Putin zabrał głos Czekamy na konferencję prasową Władimira Putina, która miała rozpocząć się o godz. 9:30 czasu polskiego.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)