Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jarosław ziętara
06.11.2014 12:08

Trzy miesiące aresztu dla Aleksandra G.

Prokurator Piotr Kosmaty wyjaśnia, że swój wniosek o tymczasowe aresztowanie argumentuje obawą matactwa ze strony podejrzanego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Keith Allison/Flickr)

Trzymiesięczny areszt dla Aleksandra G. - zdecydował sąd w Krakowie. Były senator i biznesmen z Poznania jest podejrzany o podżeganie do zabójstwa dziennikarza śledczego Jarosława Ziętary.

Prokurator Piotr Kosmaty wyjaśnia, że swój wniosek o tymczasowe aresztowanie argumentuje obawą matactwa ze strony podejrzanego.

Aleksander G. został doprowadzony do sądu przez policjantów bez specjalnych środków ostrożności.

Prowadzeniu do sali towarzyszyły błyski fleszy aparatów fotoreporterów. Sam podejrzany zakuty z kajdanki zachowywał się bardzo spokojnie. Przed wejściem do sali przywitał się z dziennikarzami.

Czytaj więcej w Money.pl
Prokuratura chce aresztu dla byłego senatora Prokuratura Apelacyjna w Krakowie chce aresztowania Aleksandra G. Wniosek w tej sprawie do sądu ma trafić jeszcze dzisiaj.
Były senator trafi do aresztu? Już raz siedział W 2009 roku były senator opuścił przedterminowo więzienie, gdzie odbywał karę dziewięciu lat więzienia za założenie grupy przestępczej, której celem było wyłudzanie podatku VAT.
Sąd zdecyduje o areszcie dla Aleksandra G. Dziennikarz, który wcześniej pisał o interesach Aleksandra G., zaginął w Poznaniu w tajemniczych okolicznościach. Do tej pory nie odnaleziono jego ciała.
Najbardziej tajemnicze zabójstwa i zniknięcia Torturowany premier, student, który nie zatrzymał bandytów i dziennikarz śledczy. Oto ich historie.
Tagi: jarosław ziętara, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz