Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Szaleniec z Biełgorodu zeznaje. Zabił 6 osób

0
Podziel się:

Jeszcze dziś zapadną decyzję co do dalszej procedury postawienia go przed sądem.

Szaleniec z Biełgorodu zeznaje. Zabił 6 osób
(PAP/EPA/BELGOROD REGIONAL INTERIOR MINISTRY)

Zatrzymany wieczorem w Biełgorodzie mężczyzna, który zabił 6 osób jest przesłuchiwany. Jak informują przedstawiciele Komitetu Śledczego Rosji - Siergiej Pomazun składa wyjaśnienia i jeszcze dziś zapadną decyzję co do dalszej procedury postawienia go przed sądem.

W poniedziałek sprawca otworzył w centrum Biełgorodu ogień do przechodniów. Zabił 6 osób, w tym dwoje nastolatków i uciekł. Przez ponad dobę poszukiwało go kilkuset policjantów. Został schwytany wieczorem, gdy próbował wydostać się z obławy na platformie jednego z pociągów towarowych. Przy próbie zatrzymania doszło do strzelaniny i bijatyki.

Bandyta ranił nożem policjanta. Według funkcjonariuszy Komitetu Śledczego - w pierwszej kolejności zostanie poddany badaniom psychiatrycznym. Śledczy przypominają, że był on już karany i odsiedział za kratami 4 lata.

Czytaj więcej w Money.pl
Chodził od domu do domu i zabijał Do tragedii doszło w miejscowości Velika Ivanca. Szaleniec najpierw zabił sześć kobiet, sześciu mężczyzn i dziecko, a następnie próbował zastrzelić swoją żonę i popełnić samobójstwo.
Morderstwo w Jeleniej Górze. Są szczegóły Oskarżony o podwójne zabójstwo w dolnośląskiej filharmonii Michał M. został aresztowany na 3 miesiące. Podejrzany przyznał się do obu zarzucanych mu czynów.
To było zabójstwo z premedytacją? Pistorius... To nie był przypadek. Prokuratura jest przekonana, że Oscar Pistorius nie zastrzelił swojej dziewczyny Reevy Steenkamp przez pomyłkę.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)