Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sytuacja we Francji. Nowe zdjęcia potwierdzające romans prezydenta Hollande'a z Julie Gayet

0
Podziel się:

Według tygodnika, Julie Gayet spędza w Pałacu Elizejskim prawie wszystkie noce.

Francois Holland i Valerie Trierweiler, była partnerka <br> prezydenta Francji
Francois Holland i Valerie Trierweiler, była partnerka <br> prezydenta Francji (imago stock&people/EAST NEWS)

Francuski tygodnik VSD, który specjalizuje się w sensacjach z życia celebrytów i znanych osobistości opublikował dzisiaj kilka fotografii aktorki Julie Gayet opuszczającej Pałac Elizejski - jak twierdzi - po nocnym spotkaniu z prezydentem Hollandem.

Według tygodnika, Julie Gayet spędza w Pałacu Elizejskim prawie wszystkie noce. Dla zmylenia czujności fotografów niemal za każdym razem odbiera ją z umówionego miejsca inna osoba, aby wprowadzić do Pałacu tylnymi drzwiami.

Paparazzim _ VSD _ udało się ją sfotografować, gdy wychodziła z Pałacu. W styczniu tego roku pojawiły się we francuskich mediach zdjęcia, na których Hollande został przyłapany w chwili, gdy opuszczał apartament, w którym spotkał się z aktorką. Tym razem to ją zaskoczono, gdy opuszczała rezydencję prezydenta Francji.

Te pierwsze fotografie spowodowały zerwanie związku szefa państwa z dziennikarką Valerie Trierweiler, która następnie opublikowała książkę _ Merci pour ce moment _ (w tłumaczeniu: Dziękuję za tę chwilę). Wyznania dziennikarki pełne były szczegółów niewygodnych dla szefa państwa. Zdjęcia, które ukazały się w czwartek w _ VSD _, zrobione zostały 30 października, po powrocie Julie Gayet do Paryża z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Tokio.

Opublikowanie niedyskretnych zdjęć zbiega się z zapowiedzianym na czwartkowy wieczór wywiadem telewizyjnym Francois Hollande'a, który w połowie swej kadencji pobił wszystkie dotychczasowe rekordy niepopularności prezydentów wśród francuskich wyborców._ - Jednak prezydent Hollande - _ironizuje VSD - _ dysponuje do odparcia ataków najwspanialszą bronią wszystkich czasów: miłością _.

Czytaj więcej w Money.pl
Francja nie wyda Rosjanom Mistrali. Na razie Francja uzależnia wydanie okrętów od unormowania sytuacji na Ukrainie.
Trzecia z rzędu porażka rządzących we Francji To zły znak dla prezydenta Francois Hollande'a, którego poprzednik na tym stanowisku Nicolas Sarkozy powrócił do polityki.
Tam prezydent obiecuje obniżkę podatków Potwierdził też, że już od tego roku zaczną się obniżki, które sprawią, że 2 mln osób zapłacą mniejsze podatki, a 1 mln w ogóle nie będzie musiał płacić podatku dochodowego.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)