Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strzelanina w szkole
27.10.2014 15:20

Strzelanina w Estonii: 15-latek zabił nauczycielkę w szkole

W momencie strzelaniny w sali lekcyjnej przebywało czworo lub pięcioro innych uczniów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jinga80 - Fotolia.com)

Do tragedii doszło ok. godz. 14 (godz. 13 czasu polskiego). W momencie strzelaniny w sali lekcyjnej przebywało czworo lub pięcioro innych uczniów.

Do tragedii doszło w miasteczku Viljandi na południu kraju. Z informacji pojawiających się w mediach społecznościowych wynika, że ofiarą jest nauczycielka języka niemieckiego.

_ - Napastnik został zatrzymany; nie ma już zagrożenia dla uczniów, nauczycieli czy innych osób _ - powiedział cytowany przez BNS rzecznik policji i straży granicznej. Według niego funkcjonariusze przeszukują budynek szkoły.

Czytaj więcej w Money.pl
Dymisja ministra przez wpis na temat kolegi Estoński minister finansów Jurgen Ligi poinformował, że podał się do dymisji z uwagi na publiczną presję, jakiej jest poddany za skrytykowanie na Facebooku ministra oświaty.
Rosjanie nad Estonią. Kolej na nich? To już szósty w tym roku przypadek, naruszenia przez rosyjski samolot wojskowy przestrzeni powietrznej tego kraju.
Strzelanina w gmachu parlamentu w Kanadzie Po zaatakowaniu żołnierza, uzbrojony napastnik wbiegł do budynku. Trwa obława, są doniesienia o ofiarach.
Tagi: strzelanina w szkole, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz