Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ruch Narodowy protestuje w całej Polsce. Przeciwko...

0
Podziel się:

System organizacji wyborów sprzyjał fałszerstwom - twierdzą liderzy Ruchu Narodowego.

Manifestacja RN w Gdańsku
Manifestacja RN w Gdańsku (PAP/Adam Warżawa)

Członkowie i sympatycy Ruchu Narodowego protestują w całej Polsce przeciwko - ich zdaniem - manipulacjom przy wyborach samorządowych. Taki protest odbył się też w Lublinie.

System organizacji wyborów sprzyjał fałszerstwom - mówi lider Ruchu Narodowego w woj. lubelskim Marian Kowalski. Jak powiedział, członkowie komisji obwodowych nie dają wzorów swoich podpisów do komisji wyższego rzędu. Oznacza to, że protokoły i karty do głosowania mogą zostać zmienione,.

Małe ugrupowania nie mają szans w tych wyborach - dodał Marian Kowalski. Jego zdaniem, w konsekwencji rządzić będą wciąż ci sami działacze partyjni. - _ Nic dziwnego, że młodzi ludzie się niepokoją _ - dodaje Kowalski.

Podobne manifestacje odbyły się między innymi w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. W Warszawie manifestacja odbywa się przed sądem rejonowym dla Warszawy -Śródmieścia, aby solidaryzować się z osobami, sądzonymi za wtargnięcie do siedziby Państwowej Komisji Wyborczej.

Czytaj więcej w Money.pl
PKW zatwierdziła kolejne protokoły Ogłoszenie oficjalnych wyników zależy od zatwierdzenia protokołów z pięciu województw. Nie jest wykluczone, że stanie się to jeszcze dziś.
Lewica tłumaczy się z niepowodzeń. Winne... _ To wynik poniżej naszych oczekiwań. Zakładaliśmy pierwotnie, że jesteśmy w stanie mieć tyle mandatów ile w 2010 roku _ - wyznaje przewodniczący wojewódzkiego SLD.
SLD poniósł porażkę, ale tu może mieć... Wszystko wskazuje na to, że tu utrzyma się stara-nowa koalicja - przekonuje politolog.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)