Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
warszawa
14.12.2014 11:07

Radiowóz śmiertelnie potrącił mężczyznę. Przyczyny wypadku ustali biegły.

Policyjny patrol, jadący na interwencję w sprawie bójki, potrącił na przejściu dla pieszych 27-letniego mężczyznę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

W Warszawie policyjny radiowóz śmiertelnie potrącił mężczyznę. Komisarz Agnieszka Hamelusz z Komendy Stołeczenej Policji powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że do wypadku doszło w nocy na Mokotowie.

Policyjny patrol, jadący na interwencję w sprawie bójki, potrącił na przejściu dla pieszych 27-letniego mężczyznę. W stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Policjant prowadzący radiowóz także został ranny i trafił do szpitala na obserwację.

Radiowóz był oznakowany i jechał na sygnale. Na przejściu, na którym doszło do wypadku, sygnalizacja świetlna była wyłączona. Prowadzący radiowóz policjant był trzeźwy. Na miejscu wypadku jest prokurator i funkcjonariusze z Wydziału Kontroli Komendy Stołecznej. Przyczyny wypadku ustali biegły.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja rozbiła gang groźnych włamywaczy Zatrzymano 13 osób. _ Ich działania cechowała duża brutalność _ - poinformował rzecznik KSP Mariusz Mrozek.
Strzelał do uczniów. Jest już w rękach policji Według policji, strzelanina mogła być powiązana z walką gangów. Funkcjonariusze zatrzymali 22 - letniego mężczyznę, w jego samochodzie znaleziono broń.
Gumowe kule i gaz. Zamieszki w... Zurychu Chuligani powybijali szyby w witrynach wielu sklepów, podpalili kilka kontenerów na śmieci, drzewa i samochody.
Tagi: warszawa, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz