Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prześwietlą rozliczenia podróży służbowych

0
Podziel się:

Na środę zwołałem Konwent Seniorów celem podjęcia stanowczych decyzji ws. audytu podróży zagranicznych posłów i zmiany systemu rozliczania - napisał Radosław Sikorski.

Prześwietlą rozliczenia podróży służbowych
(PAP/Radek Pietruszka)
bETojIyJ

Marszałek Sejmu Radosław Sikorski zapowiedział to na twitterze. Posiedzenie jest pokłosiem sprawy trzech posłów PiS, którzy pobrali zaliczki na podróż służbową do Madrytu samochodem, a polecieli do stolicy Hiszpanii tanimi liniami.

_ Na środę zwołałem Konwent Seniorów celem podjęcia stanowczych decyzji ws. audytu podróży zagranicznych posłów i zmiany systemu rozliczania _ - napisał Radosław Sikorski.

Adam Hofman, Adam Rogacki i Mariusz Antoni Kamiński zostali już zawieszeni w prawach członków PiS. Dziś po południu komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości zdecyduje, czy ich usunąć z partii.

bETojIyL

Prezes Jarosław Kaczyński w sobotę powiedział, że będzie rekomendował taką właśnie decyzję.

Czytaj więcej w Money.pl
Koniec ze "świętymi krowami" i "turystyką klasy próżniaczej". Burza po madryckiej wycieczce Politycy nie zostawiają na posłach PiS suchej nitki. Czy ich hasła coś zmienią?
Co politycy naprawdę robią na delegacjach? Kontrola ta, zaproponowana przez Leszka Millera, miałaby związek ze sprawą nadużyć, jakich mieli dopuścić się trzej posłowie PiS Adam Hofman, Mariusz A. Kamiński oraz Adam Rogacki.
Jest oświadczenie Hofmana, Kamińskiego i Rogackiego. Jak się tłumaczą? Jarosław Kaczyński stwierdził, że będzie się domagał usunięcia wszystkich posłów z partii.
bETojIzm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)