Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bankomat
30.05.2013 09:24

Prawdopodobnie to ładunek wybuchowy zniszczył bankomat

Funkcjonariusze policji wciąż jeszcze ustalają, ile pieniędzy zginęło.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Dwphotos/Dreamstime.com)

Świętokrzyska policja wciąż ustala, ile pieniędzy zginęło z bankomatu w centrum miasta.

Jak poinformował Arkadiusz Arciszewski z biura prasowego świętokrzyskiej policji, bankomat, który przylegał do ściany jednego z marketów, został całkiem zniszczony. Wybuch uszkodził także szybę pobliskiego sklepu. Nikomu nic się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej ładunek wybuchowy podłożyli złodzieje, którzy chcieli ukraść z bankomatu pieniądze. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli kilka banknotów.

- _ Na razie trudno powiedzieć, ile pieniędzy zginęło. Na miejscu pracują policyjni pirotechnicy, jesteśmy też w stałym kontakcie z przedstawicielem nadzorującym bankomat _ - powiedział Arciszewski.

Czytaj więcej w Money.pl
Wysadzili bankomat. Razem z bankiem Liczące 20 tys. mieszkańców Nottuln leży około 20 kilometrów na zachód od Monastyru. To tam rozegrała się scena akcji jak z filmu.
Napadł na bank i uciekał autobusem MPK Zamaskowany mężczyzna wszedł do oddziału banku i grożąc bronią jednej z pracownic, nakazał drugiej zapakowanie mu do plecaka pieniędzy.
Krzyknął, że to napad i zażądał pieniędzy Napastnik najprawdopodobniej nożem ranił przypadkowego mężczyznę, który trafił do szpitala.
Tagi: bankomat, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz