Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poroszenko i Putin uzgodnili format rozmów w Mediolanie

0
Podziel się:

Prezydenci Ukrainy i Rosji, Petro Poroszenko i Władimir
Putin, uzgodnili telefonicznie format rozmów, które przeprowadzą w czwartek w Mediolanie na marginesie szczytu Azja Europa (ASEM) - podały służby prasowe Poroszenki.

Poroszenko i Putin uzgodnili format rozmów w Mediolanie
(Ministerstwo Spraw Zagranicznych/Flickr)

Prezydenci Ukrainy i Rosji, Petro Poroszenko i Władimir Putin, uzgodnili we wtorek telefonicznie format rozmów, które przeprowadzą w czwartek w Mediolanie na marginesie szczytu Azja Europa (ASEM) - podały służby prasowe Poroszenki.

Przywódcy _ uzgodnili program i format spotkania w trakcie szczytu ASEM, który odbędzie się w Mediolanie w dniach 16-17 października _ - głosi komunikat służb prasowych.

Ukraiński prezydent zapowiadał wcześniej, że w Mediolanie chce rozmawiać z Putinem o pokoju w Donbasie i rozwiązaniu konfliktu gazowego między Ukrainą a Rosją.

Czytaj więcej w Money.pl
Putin wysłał list do Poroszenki. Zagroził Ukrainie... Dokument ma datę 17 września, ale dopiero dziś ujrzał światło dzienne.
Niemieckie media. _ Nie dajmy się zastraszyć _ Komentując rzekome rosyjskie groźby dotyczące interwencji wojskowej w Europie, niemieckie media stwierdzają zgodnie, że Zachód nie może pod żadnym pozorem dać się zastraszyć prezydentowi Władimirowi Putinowi.
Hollande chce pogodzić Poroszenkę z Putinem Prezydent Francji zaproponował kolejne spotkanie, które miałoby _ umocnić zawieszenie broni _.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)