Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pogrzeb półrocznej Magdy. Apelują do dziennikarzy o umiar

0
Podziel się:

Sąd zdecydował czy matka będzie mogła uczestniczyć w uroczystości.

Pogrzeb półrocznej Magdy. Apelują do dziennikarzy o umiar
(PAP/Andrzej Grygiel)

W Sosnowcu odbędzie się dziś pogrzeb półrocznej Magdy. W pogrzebie nie weźmie udziału matka dziewczynki, Katarzyna W., aresztowana na dwa miesiące pod zarzutem nieumyślnego spowodowania jej śmierci.

Wniosek o areszt prokuratura argumentowała obawą matactwa i ucieczki podejrzanej. Dziś sąd okręgowy ma rozpatrzeć zażalenie obrońcy Katarzyny W. na stosowanie aresztu.

Rodzina prosi dziennikarzy o niefilmowanie i nierobienie zdjęć podczas uroczystości pogrzebowych.

Msza rozpocznie się o godz. 14 w sosnowieckim kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika. Po mszy ciało Magdy zostanie złożone do grobu na pobliskim cmentarzu.

Magda była poszukiwana od 24 stycznia. Początkowo jej matka utrzymywała, że dziewczynka została porwana. Blisko dwa tygodnie temu kobieta przyznała, że dziecko zginęło w wyniku nieszczęśliwego wypadku i wskazała miejsce ukrycia zwłok. Niemowlę miało upaść na podłogę i uderzyć o próg w mieszkaniu. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że Magda zmarła w wyniku urazu głowy.

Wiadomość o zniknięciu dziewczynki skupiła uwagę całej Polski, a późniejsze doniesienia o śmierci Magdy i aresztowaniu jej matki na długo stały się głównym tematem wielu krajowych mediów.

O tragedii małej Magdy czytaj w Money.pl
Pogrzeb Magdy z Sosnowca. Decyzja matki Katarzyna W. zrezygnowała z chęci udziału w środowym pogrzebie swojej półrocznej córki, Magdy - poinformował jej adwokat.
Wojna detektywów. "Rutkowski łamie prawo" _ Swoim działaniem szkodzi detektywom i łamie prawo _ - mówi jeden z jego konkurentów.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)