Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
małgorzata fuszara
22.07.2014 14:12

Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Małgorzata Fuszara obejmie stanowisko

Małgorzata Fuszara zastąpi Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, która dostała się do Parlamentu Europejskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Małgorzata Fuszara (na zdjęciu) została nowym pełnomocnikiem rządu do spraw równego traktowania - dowiedziało się Polskie Radio RDC.

Prawniczka i socjolożka, profesor nauk humanistycznych związana m.in. z socjologią polityki i mniejszości etnicznych, kulturowych oraz społecznych przyznała w rozmowie z RDC, że przyjęła propozycję Donalda Tuska, by zastąpić Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, która dostała się do Parlamentu Europejskiego.

Małgorzata Barbara Fuszara formalnie obejmie stanowisko 1 sierpnia. O swoich planach nie chce mówić.

- _ Będę musiała się rozejrzeć, bo nie byłam jeszcze w tym biurze, nie byłam jeszcze w tej instytucji. Wiem, że jest tam mnóstwo spraw, które są w toku także moje plany będą w dużej mierze zależne od tego, co tam jest porozpoczynane _- wyjaśniała Fuszara w rozmowie z RDC.

Małgorzata Fuszara w 2011 roku została odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmarła bo NFZ odmówił jej leczenia. Jest wyrok Według sądu doszło do nierównego traktowania pacjentów w dostępie do świadczeń medycznych.
Chazan wskazuje, kto ma dokonywać aborcji _ Obecne przepisy powodują trudne sytuacje i dla lekarzy, i dla pacjentek _ - uważa prof. Bogdan Chazan.
Anna Grodzka zmienia partię. Oto, co zamierza Dotychczasowa działaczka Twojego Ruchu poinformowała, że przechodzi do Partii Zielonych. Podkreśliła jednak, że pozostaje w klubie poselskim TR.
Tagi: małgorzata fuszara, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
Polskie Radio RDC
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz